motoger

Obudowa mostu Opel Astra H FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Obudowa mostu Opel Astra H FL
Obudowa mostu Opel Astra H FL

Sprzedawcy części do Opel Astra:

części używane poznań
auto szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
giełda części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
auto części warszawa
części używane amerykańskie
giełda części poznań
moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
auto części poznań
auto części słomczyn
giełda części samochodowych
auto części gliwice
auto szrot
części moto2
giełda części śląsk
giełda części
części używane opel
gielda czesci
giełda części moto2.pl
moto2
części uzywane samochodowe
auto czesci zamienne
auto części zamienne

Cena Obudowa mostu Opel Astra Cena

Części używane samochodowe na portalu z ofertami do Opel Astra pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Obudowa mostu. Oferty części w kategorii Napęd. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2025-01-07 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2025-02-03 - numer oferty 31303831. Część używana Obudowa mostu do Opel Astra H FL przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Oferent ma na stanie 6 sztuk tych części samochodowych. Cena Obudowa mostu Opel Astra H FL 2.4 2007 van (minibus). Tanio Obudowa mostu Opel Astra H FL 2.4 2007 van (minibus). To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 2.4 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2013. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to van (minibus) i producentem tego pojazdu jest Opel. Ten model Astra pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach F, F FL, G, H, H FL, J, J FL, osobowa, combi, F, 2, 5d.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem obudowa mostu . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Opel Astra wersja H FL. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Opel Astra. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. W komisie samochodowym mówili że Opel Astra to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Opel Astra bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Opel Astra. Ważne że jestem z niego zadowolony. Czytałem na forum jak samemu wymienić obudowa mostu do Astra. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem obudowa mostu. Wszystko było na miejscu z obudowa mostu nie było problemu wszystko sprawne Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. motoger.pl znalazł dla mnie obudowa mostu poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Opel Astra. Z moim kumplem czas zacząć szukać obudowa mostu. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Opel Astra. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić obudowa mostu w Opel Astra. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając obudowa mostu do Opel Astra. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych motoger i uzyskałem w świetnej cenie obudowa mostu. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Chyba największa ilość obudowa mostu. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Opel Astra na części.  


KONTAKT

tanio Obudowa mostu Opel Astra H FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Obudowa mostu Opel Astra H FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl